Warsztaty

Szyjące na targach Alibi

Szyjące24.pl na targach ALIBI

W łódzkim kalendarzu wydarzeń zadebiutowała w 2018 roku bardzo ciekawa inicjatywa – targi dla kobiet ALIBI. Pierwsza edycja targów odbyła się w terminie    20-21 października 2018 w hali EXPO. W trakcie październikowego weekendu stworzono komfortową przestrzeń, w której odwiedzający – bo również panowie zawitali na targi – mogli bezpośrednio zapoznać się z szeroką ofertą prezentowaną przez wystawców.

Zorganizowana z rozmachem impreza, dedykowana w szczególności kobietom, obejmowała prezentację produktów i usług w czterech obszarach:

  • MODA I URODA
  • LIFESTYLE
  • ROZWÓJ OSOBISTY
  • STREFA MAMA

Każda strefa tematyczna oferowała możliwość rozmowy z wystawcą, wypróbowania oraz skorzystania z proponowanych towarów   lub usług.

Zamysłem organizatorów poza prezentacją oferty wystawienniczej, było także stworzenie kobietom poprzez obecność na targach okazji do spędzenia czasu w miłej atmosferze, oderwanie się od codziennej rutyny, zwrócenie uwagi na swoje potrzeby, poszerzenie zainteresowań i rozbudzenie pasji.

W doborowym towarzystwie wystawców znalazł się także zespół Szyjące24.pl

Zaprezentowaliśmy na naszym stoisku gamę domowych maszyn do szycia JUKI, zarówno mechanicznych jak i komputerowych oraz kilka modeli owerloków. Zainteresowanych odsyłamy do naszego sklepu internetowego www.szyjące24.pl gdzie zamieszczone są zdjęcia i opisy poszczególnych maszyn, owerloków, a także akcesoriów krawieckich.

Zaproponowaliśmy także naszym miłym Gościom uszycie koszulki z wybranego przez siebie wzoru tkaniny. Odwiedzające nasze stoisko panie w różnym przedziale wiekowym, a także, co nas bardzo cieszy-panowie, mogli samodzielnie bądź z naszą pomocą stworzyć dowolnie wykończoną przez siebie koszulkę.

Nasi goście skupieni na szyciu koszulek.

Szyjący mieli do wyboru szeroką ofertę wzorów i kolorów tkanin.

Pierwszy etap szycia odbywał się przy owerlokach, gdzie łączono części koszulki      w całość. Owerloki cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających nas osób ze względu na szybkie tempo pracy i widoczne w krótkim czasie efekty.  W drugim etapie nasi goście szyli na domowych maszynach JUKI –  mechanicznych  i komputerowych. Szyjący mogli dopracować wybranym ściegiem detale swojej koszulki według własnej wizji i fantazji, a przy okazji przekonać się  o komforcie pracy i intuicyjności obsługi maszyn JUKI.

Autorzy swoich krawieckich dzieł.                                                        

Z wielką przyjemnością przyznajemy, że nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Maszyny pracowały cały czas, aby nadążyć za twórczymi wizjami autorek i autorów koszulek.

Drodzy Goście naszego stoiska na targach ALIBI – jesteśmy z Was dumni, spisaliście się na 100%. Wiemy, że niektóre osoby usiadły przy maszynie do szycia po raz pierwszy właśnie na naszym stoisku i pewnie nie sądziły, że pożegnają się      z nami, trzymając w ręku uszytą przez siebie koszulkę. Jeśli zakiełkowała w Was pasja szycia, zapraszamy na warsztaty.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na obecność i wsparcie Małgorzaty Juskowiak   z @Myou – pracownia projektowa, która udzielała cennych rad, wskazówek  i otaczała krawiecką opieką.   

@Pinsola.tkaniny zaopatrzył nas we wspaniałe wzory i kolory wykrojonych i gotowych do szycia form koszulek.

Dziękujemy za współpracę i pomoc w realizacji projektu:

Dziękujemy za współpracę i pomoc w realizacji projektu:

https://pl-pl.facebook.com/JukiSewIt/
https://www.facebook.com/szyjwdomu/

Do zobaczenia na krawieckich szlakach.

Szyjące24.pl

Relacje z warsztatów, terminy spotkań fb.me/szyjace24

Miejsce warsztatów-Rąbień, ul. Słowiańska 29

Sklep internetowy   www.szyjące24.pl

Sklep stacjonarny- Rąbień, ul. Słowiańska 29

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *